WIELKANOC - WIELKA RADOŚĆ W SERCU

WIELKANOC –WIELKA RADOŚĆ W SERCU

Przyszła do nas wiosna,  a z nią pora wielkanocna. Wszyscy jesteśmy  zabiegani, czynimy ostatnie przygotowania do najważniejszych dla nas świąt – Świąt Wielkanocnych. Piękna i radosna jest polska Wielkanoc, obfitująca w barwy, bogata w tradycje i zwyczaję ludowe, które kultywujemy. O niektórych z nich opowiedziały nasze przedszkolaki w czasie przedstawienia pt. „Wielkanoc – wielka radość w sercu”, które odbyło się w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie w dniu 27.03.2024r. Dzieci zaprezentowały występ dla lokalnej społeczności i rodziców. Zgromadzonych gości powitała Dyrektor Przedszkola Pani Izabela Woźniak. Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz Stąporkowa Pani Dorota Łukomska, Dyrektor MGOKiS Pani Izabela Wojcierowska, Dyrektor CUW w Stąporkowie Pani Anna Świtakowska, Pan Marian Domagała - radny powiatu,  Prezes  Oddziału ZNP w Stąporkowie Pani Teresa Polak. Dzieci prezentując swoje umiejętności aktorskie, taneczne, wokalne wcieliły się w rolę min. konferansjera, pani wiosny, gospodarza i gospodyni, kurcząt, baranka, zajączków, pisanek, dyngusiarzy. Kolejny raz nasze przedszkolaki  pięknie się zaprezentowały i zachwyciły publiczność czego dowodem były gromkie brawa. Występ naszych milusińskich wprowadził  wszystkich w świąteczny nastrój.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANI BURMISTRZ DOROCIE ŁUKOMSKIEJ ZA UFUNDOWANE UPOMINKI

I DYPLOMY DLA WSZYSTKICH PRZEDSZKOLAKÓW