POWITANIE WIOSNY

WITAJ WIOSNO

Wiosna w pierwszy dzień swojego królowania sprawiła nam wspaniałą niespodziankę. Słońce przygrzewało, wietrzyk powiewał, ptaszki wesoło śpiewały. Pogoda była wymarzona na  spacer i zabawę  na świeżym powietrzu. Dlatego też nasze przedszkolaki aktywnie witały nadejście nowej pory roku. Przewodnie hasło brzmiało: „Witaj wiosno” . Z uśmiechem na ustach, z Marzanną na czele, z rekwizytami w ręku( kwiaty, balony, instrumenty) dzieciaki wyruszyły by witać pierwszy dzień wiosny. Dziecięcy barwny korowód przeszedł ulicami naszego miasta wzbudzając wśród mieszkańców zachwyt, zaciekawienie i radość. Aż chciało się zawołać; „WITAJ WIOSNO  - ŻEGNAJ SMUTKU”. Mamy nadzieję, że wiosna pozostanie z nami i rozweseli nas swoimi kolorami.

Lidia Niewęgłowska, Anna Sikora

i wychowawcy