BIEDRONECZKI I STOKROTKI NA WYCIECZCE W KIELCACH

Sezon wycieczek wiosennych w naszym przedszkolu w pełni. Dzieci z grup: Biedroneczki i Stokrotki wybrały się w podróż do Kielc. Przedszkolaki obejrzały film "Wyfrunięci" w kinie Helios oraz zwiedziły GEOPARK. I szczególnie ten punkt programu wywarł na dzieciach duże wrażenie, gdyż była to ich pierwsza wizyta w Centrum Geoedukacji, części Rezerwatu Wietrznia. Dzieciaki zdobywały wiedzę geologiczną i geograficzną, z wykorzystaniem nowoczesnych metod i narzędzi edukacyjnych. Zwiedzały wystawę stałą, obejrzały seans  filmowy oraz brały udział w warsztatach edukacyjnych o kosmosie. Warto dodać, że taką tematykę kompleksową aktualnie realizuje się w przedszkolu, więc zdobyta wiedza była  usystematyzowaniem i utrwaleniem zdobytych wiadomości i umiejętności.