ŻABKI I KRASNOLUDKI NA WYCIECZCE W SKARŻYSKU

Żabki i Krasnoludki na wycieczce w Skarżysku

Pierwszą atrakcją wyjazdu była wizyta w Play Park w Kombinacie Formy, gdzie dzieci rozwijały swoją sprawność fizyczną i dały upust emocjom.  Szczęście i uśmiechy na buziach przedszkolaków mówiły same za siebie. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Komendy Powiatowej Policji, a naszymi przewodnikami byli mt.asp. Izabela Romanowska oraz asp. Włodzimierz Mołdawski. Dzieci zwiedziły nowoczesny budynek komendy: dyżurkę, pomieszczenia poszczególnych wydziałów, strzelnicę, areszt oraz zobaczyły boksy dla psów policyjnych i radiowozy. Przedszkolaki zadawały dużo pytań związanych z pracą policjantów, na które uzyskały rzetelne odpowiedzi, wykazały się znajomością zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym i numerów alarmowych.

Serdecznie dziękujemy za bardzo miłe i ciepłe przyjęcie oraz

przekazaną wiedzę na temat zawodu policjanta.

Wychowawczynie