BAL KARNAWAŁOWY - W KRAINIE LODU

W KRAINIE LODU

„W karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara,

strojów pięknych co niemiara.

Niech się bawią duzi, mali

zgromadzeni na tej sali”.

Dnia  1.02.2024r odbył się  w naszym przedszkolu coroczny bal karnawałowy. Tym razem  w  scenerii Krainy Lodu,  na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr2 w Stąporkowie. Pięknie udekorowana sala postaciami z filmu  przeniosła nas do krainy Elzy i Anny. Prowadzący bal klaun Janek bawił dzieci przy skocznej muzyce, uświetniał zabawę konkursami i pląsami. Przedszkolaki w przepięknych  i oryginalnych strojach bajkowych  przygotowanych przez rodziców prezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne. Atmosfera i nastrój sprzyjał wspaniałej zabawie. Nie zabrakło również czasu na wspólny poczęstunek i  pamiątkowe zdjęcia. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń.

Koordynatorki

Joanna Żak i Dorota Dyktyńska