DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka to święto, które na stałe zapisało się w naszym przedszkolnym kalendarzu. W tym roku  przedszkole bardzo hucznie obchodziło  ten szczególny dzień. Przedszkolaki przygotowały program artystyczny w formie muzyczno – słownych wystąpień,  który zaprezentowały  na dużej scenie w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie, dla swoich  kochanych dziadków. Nie zabrakło wierszy, piosenek, pokazów tanecznych, życzeń, momentów wzruszenia oraz własnoręcznie przygotowanych przez dzieci upominków. Uśmiech dziadków i piękne słowa, były wyrazem wdzięczności oraz znakiem jak ważne są takie spotkania. Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez naszych wspaniałych rodziców.

Wszystkim Babciom i Dziadkom w dniu ich święta składamy jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia.

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom za pomoc w przygotowaniach oraz koleżankom za zaangażowanie i przygotowanie dzieci.

Dziękujemy również panu Dyrektorowi Domu Kultury Panu Michałowi Ginalskiemu i jego pracownikom za udostępnienie sali oraz umożliwienie zorganizowania uroczystości.

Sylwia Dudzic

Wychowawaczynie