POZNAJEMY ZAWODY - URZĘDNIK,PRZEDSIĘBIORCA, PRACOWNIK BIUROWY, PRACOWNIK FIZYCZNY I FARMACEUTA

POZNAJEMY ZAWODY

„Poznajemy zawody”. Takie hasło przyświecało naszym przedszkolakom, którzy odbyli wycieczki do Urzędu Miasta i Gminy w Stąporkowie, Firmy ERMET Sp. z o. o. oraz do Apteki MS Farm Monika Stachura. Dzieci nie tylko poznały wiele zawodów – urzędnik państwowy, pracownik biurowy, pracownik fizyczny, farmaceuta ale też bezpośrednio przyjrzały się na czym polega praca tych osób. Przedszkolaki stwierdziły, że wykonywane obowiązki przez wszystkich dorosłych są trudne, czasem niebezpieczne, wymagają wielu lat nauki i szkolenia.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy nas bardzo miło przyjęli, przybliżyli wiedzę na temat wykonywanych zawodów i słodkościami uczęstowali.

Anna Ksel i Lidia Niewęgłowska