AKTYWNY PIĄTEK - W HALI SPORTOWEJ

AKTYWNI W HALI SPORTOWEJ

Piątkowe przedpołudnie w dniu 17 listopada 2023r., było bardzo aktywne dla naszych przedszkolaków. Spędziły je  w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Stąporkowie. Pod kierunkiem nauczyciela wychowania fizycznego Pani Bożeny P. -  uczennice klasy VII a - Magdalena, Hania, Iza przygotowały dla dzieci zajęcia sportowo  - taneczne. Zabawy miały na celu rozwijanie zdolności i umiejętności motorycznych naszych przedszkolaków. Dzieci wykonywały ćwiczenia w różnych pozycjach, w których zaangażowane było całe ciało. Był również taniec do utworów:  „Chocolate”, „Macarena”, "Kaczuszki".  Zajęcia w takim obiekcie sportowym były nowym doświadczeniem dla naszych dzieci, które świetnie dały sobie radę.

Koordynator Lidia Niewęgłowska i wychowawczynie

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANI BOŻENIE POKUSA I UCZENNICOM: MAGDALENIE, HANI,  IZIE