KRASNOLUDKI I ŻABKI NA WYCIECZCE DO KIELC

„KRASNOLUDKI” I „ŻABKI” NA WYCIECZCE

27 września był dla naszych najstarszych przedszkolaków dniem pełnym wrażeń, radości  i obfitował w wiele atrakcji. Dzieci pojechały na wycieczkę do Kielc. Najpierw bawiły się w Parku Rozrywki FlySky. Radości było co niemiara! Dzieci korzystały ze zjeżdżalni, tyrolki, basenów z kulkami, bujaków, torów przeszkód itp. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Stadionu Korony Kielce „Suzuki Arena”. Przedszkolaki siedziały na trybunach i ławkach rezerwowych, obejrzały szatnię zawodników, były w sali konferencyjnej. W drodze powrotnej do przedszkola dzieci zatrzymały się w Zagnańsku, gdzie podziwiały Dęba Bartka oraz ścieżkę dydaktyczno – edukacyjną z wieloma tablicami informacyjnymi i wspaniałymi okazami różnych zwierząt. To był bardzo udany dzień. Dzieci wróciły do przedszkola szczęśliwe i już planują kolejną wycieczkę.

Wychowawczynie