FESTIWAL PRZEDSZKOLAKÓW

STĄPORKOWSKI FESTIWAL PRZEDSZKOLAKÓW

17 września MGOKiS w Stąporkowie z okazji zbliżającego się Dnia Przedszkolaka zorganizował dla dzieci mnóstwo atrakcji – zabawy z animatorką, bańki mydlane, dmuchańce, tańce z koneckim Pikachu itp. Najmłodsi artyści mieli okazję wystąpić na scenie w amfiteatrze przedstawiając swoje zdolności. Nasze przedszkole reprezentowały: Hanna Kiniorska z grupy „Stokrotki”, Hanna Markiewicz z gr. „Biedroneczki’ oraz dzieci z grupy „Żabki” i „Krasnoludki”. Przedszkolaki wykazały się nie lada odwagą i przebojowością prezentując  umiejętności taneczno – wokalne. Występy zostały nagrodzone przez publiczność gromkimi brawami a także atrakcyjnymi nagrodami. Na małych artystów czekał poczęstunek oraz zabawa przy ulubionym zespole „Maskotki”.

Wychowawczynie