POŻEGNANIE JEŻYKÓW

POŻEGNANIE STARSZAKÓW

W naszym przedszkolu 26 czerwca grupa Jeżyki uroczyście zakończyła rok szkolny 2022/2023. Tego dnia Jeżyki, które od 3-latków chodziły do naszego przedszkola, ostatni raz wystąpiły jako przedszkolaki. Wychowawczynie śledziły postępy maluchów, patrzyły jak rosną i jak się rozwijają, a tego dnia mogły zobaczyć samodzielnych starszaków, którzy już za chwilę przekroczą próg szkoły.

Na wstępie uroczystości powitano przybyłych rodziców, gości, nauczycieli oraz Panią Dyrektor Izabelę Woźniak. Dzieci przygotowały krótki występ. W swoich wierszach opowiedziały o swoim pobycie w przedszkolu. Na zakończenie podziękowały swoim paniom oraz obsłudze przedszkola wręczając drobny upominek. Nie zabrakło również podziękowań ze strony Pani Dyrektor, nauczycieli oraz rodziców.

Podsumowując całą uroczystość przedszkolaki otrzymały dyplom, upominki oraz wykonano pamiątkowe zdjęcie.

Dziękujemy dzieciom za czas spędzony w naszym przedszkolu, a rodzicom za współpracę.

Sylwia Dudzic

Monika Dąbrowska