ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNE POŁACZONE Z POWITANIEM LATA

POWITANIE LATA

Czerwiec to miesiąc obfitujący min. w zieleń traw, barwne kwiaty, śpiew ptaków, soczyste owoce, w ciepłe noce i poranki. Gdy błękitne niebo i słońce mocno grzeje, a ciepły wietrzyk miło  nas chłodzi, to wiemy, że lato króluje na świecie. W takie dni przyjemnie jest spędzać czas na świeżym powietrzu wśród przyjaciół i znajomych. Tak też jest i u nas w naszej małej „przedszkolnej społeczności”. Dnia 22.06. 2023r. przy prawdziwie  letniej pogodzie zorganizowałyśmy nasza ostatnią tegoroczną imprezę integracyjną – „Powitanie lata”, w której brały udział przedszkolaki ze wszystkich grup. Lato powitaliśmy z uśmiechem na ustach przy muzyce – wspólne pląsy, taniec, konkursy sprawnościowe towarzyszyły przez cały czas trwania zabawy. Dużo frajdy dzieciaki miały z „ łapania” baniek mydlanych, które szybko znikały w ich dłoniach. O dobry humor i fajną zabawę zadbała Agencja Artystyczna MAT – ART z Kielc. W przedszkolu czerwiec to także miesiąc pożegnań dzieci z paniami na czas wakacji, a dla najstarszych przedszkolaków  - to czas pożegnania się z przedszkolem. Dzieci ze wszystkich grup pożegnały się z kolegami i koleżankami z grupy „Jeżyki”, na  których od września „czeka” szkoła.  Kochane „Jeżyki” – POWODZENIAAAA!!!

DZIECIAKI ! PRZEDSZKOLAKI! – PRZED WAMI WAKACJE  DRODZY RODZICE! -  PRZED WAMI URLOP

ŻYCZYMY SŁONECZNEGO, BEZPIECZNEGO ODPOCZYNKU SPĘDZONEGO WŚRÓD ŻYCZLIWYCH OSÓB W ZDROWIU I Z UŚMIECHEM NA TWARZY

Koordynator:

Lidia Niewęgłowska, Anna Sikora