RAZEM ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DZIECKA

W tym roku Dzień Dziecka w naszym przedszkolu obchodzony był na wesoło  z dużą ilością atrakcji. 1 czerwca br. przedszkolaki z okazji swojego święta brały udział w imprezie  zorganizowanej przez MGOKiS w Stąporkowie. Świetnej zabawie nie było końca.

Dzieci korzystały z wielu atrakcji takich jak: dmuchane zjeżdżalnie,  zabawa kolorami, malowanie twarzy, pokazy strażackie i jednostek strzeleckich.  Pod okiem instruktora muzyki przedszkolaki wygrywały różne rytmy na bębnach, oglądaliśmy wystawę prac  wykonanych przez dzieci z kółka plastycznego. Chętni mogli posmakować watę cukrową i gofry. Wszystkim dopisywał dobry humor , a roześmiane twarze dzieci były tego dowodem.

Poszczególne grupy zorganizowały sobie ten wyjątkowy dzień w różny sposób i tak: Grupa Jeżyki była z wychowawcą na pizzy, Smerfy i Krasnoludki pojechały do Nadleśnictwa  w Stąporkowie i tam wspólnie grilowały. Stokrotki spędziły swoje radosne chwile wspólnie z rodzicami na pikniku w WAKO w Ośrodku Wypoczynkowym. Żabki z kolei 2.06.na dostali zaproszenie od rodziców Józia Cieplucha i spędziły czas na dmuchanych zjeżdżalniach oraz kosztowały smakołyki. Ale to nie koniec świętowania bo 6.06. na zaproszenie Rady Rodziców naszego  przedszkola przybyli do nas Animatorzy z firmy GROTA z Końskich. Wspólnie bawiliśmy się na placu przy znanych piosenkach dziecięcych. Dużą atrakcją były bańki mydlane, strzelanie z łuku, rzuty kulkami, oraz dmuchane zjeżdżalnie. Muzyka zachęcała nas do zabaw tanecznych.

Wychowawcy grup