WYCIECZKA SMERFÓW I STOKROTEK DO SKARŻYSKA KAM.

WYCIECZKA DO KF PLAY PARK w Skarżysku – Kamiennej z warsztatami robienia pizzy.

Grupa Stokrotki i Smerfy 21 czerwca wybrała się na wycieczkę do bawialni w Skarżysku – Kamiennej. Dzieci miały okazję uczestniczyć w warsztatach robienia pizzy. Po krótkim instruktażu zabrały się do robienia swoich pizzy. Pod okiem pracownika pizzerii przedszkolaki formowały ciasto, następnie komponowały dodatki według własnego smaku i pomysłu. Po upieczeniu  przystąpiły do degustacji. Dzieci jadły z wielkim apetytem. Wyjazd był też okazją do rozwijania ogólnej sprawności fizycznej przedszkolaków, wspaniałej zabawy i rozładowania dziecięcej energii. Z ogromnym entuzjazmem i dużą dawką energii przedszkolaki korzystały z dostępnych w sali sprzętów: zjeżdżalni, basenu z piłeczkami  i wielu innych atrakcji. Wycieczka była bardzo udana, a dzieci wróciły do przedszkola bogatsze o nową wiedzę i nowe doświadczenia.

Wychowawczynie