WYCIECZKA JEŻYKÓW I KRASNOLUDKÓW DO MANDORII

MANDORIA - MIASTO PRZYGÓD!

Dnia 13 czerwca „Jeżyki” i „Krasnoludki” wybrały się na wycieczkę do Parku Rozrywki Mandoria.  Niesamowite wrażenie wywarł na dzieciach potężny obiekt wyposażony w mnóstwo atrakcji, z których mogą korzystać zarówno dorośli jak i ich pociechy. Przedszkolaki z radością dały się porwać przygodzie, korzystając ze wspaniałych karuzeli, gigantycznych zjeżdżalni, szalup, wirujących beczek, ścianek wspinaczkowych itd. Jednak największe wrażenie wywarły na dzieciach przejażdżki familijnymi roller-coasterami. Nawet panie wychowawczynie miały mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Pomiędzy atrakcjami był czas na pyszny mandoriański obiad i tańce z księżniczkami. Czas spędzony w Mieście Przygód na długo zostanie w pamięci naszych wychowanków.

Wychowawczynie