ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO "STOP. ZAŚMIECANIU LASÓW"

Konkurs plastyczny pn. „STOP! Zaśmiecaniu Lasów” polegał na wykonaniu pracy przestrzennej - „Najstraszniejszego Potwora Śmieciowego” zorganizowany przez Nadleśnictwo Stąporków został rozstrzygnięty. W konkursie wzięło udział łącznie 50 uczestników z 10 różnych szkół i przedszkoli z terenu Nadleśnictwa Stąporków. Laureatami z naszego przedszkola zostali:

I miejsce  Zofia Jurczyk – grupa Krasnoludki

II miejsce Amelia Piwowarczyk – grupa Żabki

Uroczyste wręczenie nagród odbyło 24 maja w sali edukacyjnej przy  Nadleśnictwie Stąporków, które było poprzedzone  przedstawieniem pt. „Śmieci segregujesz – ziemię ratujesz” przygotowanym przez grupę „Jeżyki”. Przedstawienie miało na celu uświadomić dzieci i dorosłych jak ważne jest dbanie o nasze środowisko, przedstawienie jak cierpi las i zwierzęta w nim mieszkające w momencie, gdy człowiek nie segreguje śmieci, a tylko zaśmieca las i okolice.

Za swój znakomity występ Jeżyki zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz upominkami ufundowanymi przez Nadleśnictwo Stąporków.

Sylwia  Dudzic

Wychowawczynie