SPOTKANIE Z WOLONTARIUSZEM

Nasze przedszkolaki od zawsze bardzo chętnie włączają się w rozmaite akcje charytatywne, a także lubią pomagać innym i poznawać nowe osoby. Dlatego też, nasze przedszkole odwiedziła Pani Agata Nowek – wolontariusz z gminy Stąporków. Pani Agata opowiedziała dzieciom na czym polega praca wolontariusza, a także przytoczyła wiele bardzo wzruszających historii. Podczas spotkania dzieci zadawały pytania, a także wzięły udział w zabawach przygotowanych przez naszego gościa. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcia, a dzieci w podziękowaniu wręczyły dyplom oraz obdarzyły Panią Agatę uściskami, która również przygotowała dla dzieci słodki poczęstunek.

Wychowawczynie