E-mail: sekretariat@przedszkolestaporkow.szkolnastrona.pl

Sobota, 18 maja 2024

Jesteś tutaj: Start / Skrzynka podawcza

Skrzynka podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP oraz wymogi dla dokumentów elektronicznych

Na podstawie rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 14 września 2011 r. w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczania dokumentów elektronicznych oraz udostępniania formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych (Dz. U. z 2011 r. Nr 206, poz. 1216) Publiczne Przedszkole w Stąporkowie uruchomiło Elektroniczną Skrzynkę Podawczą na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej.

Umożliwia ona przyjmowanie i obsługę dokumentów elektronicznych podpisanych kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym.

Aby skorzystać z Elektronicznej Skrzynki Podawczej, należy dokonać bezpłatnej rejestracji i logowania na platformie www.epuap.gov.pl

Bezpośredni adres do skrzynki:
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Publicznego Przedszkola w Stąporkowie

Nazwa: Skrytka_ESP posiadająca adres: /PPwS/SkrytkaESP

Na przedmiotowy adres skrytki użytkownicy platformy ePUAP będą mogli przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru „Pismo ogólne” udostępnianego przez usługę powszechną o nazwie „Pismo ogólne do podmiotu publicznego”, która jest dostępna dla zalogowanego użytkownika portalu ePUAP:

- ścieżka dostępu: Strona główna>Najnowsze usługi>Pismo ogólne do podmiotu publicznego.

Metody dostarczania dokumentów elektronicznych do Publicznego Przedszkola w Stąporkowie:

1.

Przekazanie dokumentu poprzez wypełnienie formularza „Pisma Ogólnego” bądź dołączenie podpisanego dokumentu elektronicznego jako załącznika.

2.

Dostarczenie dokumentu podpisanego bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą kwalifikowanego certyfikatu poprzez pocztę elektroniczną na adres sekretariat@przedszkolestaporkow.szkolnastrona.pl  Jednocześnie informujemy, że wysłanie dokumentów tą drogą nie zapewnia uzyskania urzędowego poświadczenia odbioru. Takie poświadczenie można uzyskać przekazując dokument drogą wymienioną w pkt.1.

3.

Dostarczenie dokumentów w godzinach 7:00 – 15:00 do Publicznego Przedszkola w Stąporkowie przy ulicy J. Słowackiego 1, 26-220 Stąporków  na następujących nośnikach danych:

1. Pamięć masowa USB
  2. Płyta CD-RW
Wymienione nośniki muszą mieć możliwość zapisu Urzędowego Poświadczenia Odbioru.

Wymagania dla dokumentów elektronicznych dostarczanych do Publicznego Przedszkola w Stąporkowie:

1.       Dokumenty elektroniczne muszą być podpisane profilem zaufanym ePUAP

2.       Akceptowalne formaty załączników to:

• DOC, RTF, XPS, XLS
  •  ODS, ODT, ODP, DOCX, XLSX
  • CSV
  •  TXT
  • GIF, TIF, BMP, JPG, PNG
  • ZIP

3.       Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza (dokumentu elektronicznego) nie może przekroczyć 5MB, wielkość pojedynczego załącznika nie może przekraczać 3,5MB.

4.       Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Brak załączników

Wytworzono:2021-04-08 11:03przez: Administrator